HYPER lõigetud selg_600x600
  • HYPER lõigetud selg_600x600
  • Hyperice_800x381

HYPERICE selja kompressioonitugi

90.00 

Tootekood: 108 Kategooriad , ,

Toote kirjeldus

Selja külmakompressioon

Stabiliseerib kerelihaseid ning taastab kehatüve tasakaalu ning jõu. Mitmekihiline kompressioon leevendab seljavalu ning vähendab põletikuprotsesse. Tagab optimaalse ning kontrollitud külmaravi seljavalude korral, mis assotseeruvad lihasvalude, -pingete, spasmide, ristluu-niudeluu liigese valudega, samuti istmiknärvi põletikega jne. Kasutada seeriatena vaheldumisi alaselja harjutustega.

Kompressiooni mansett: Mitmekihiline tugimansett on 3 mm kvaliteetsest plüüsviimistlusega neopren kihist ning 3 mm neopren pingutusrihmast, mis ei takista lülisamba normaalset liikuvust ning on pesumasinas pestav. Tagab optimaalse kompressiooni ja toe säilitades sobiva pinge ning mugavuse.

Jääkott: Korgile on spetsiaalselt sisse ehitatud süsteem, mille kaudu saab kotist üleliigset õhku välja lasta, seetõttu ei teki koti sisse kondentsi ning kompressioon on maksimaalne; materjal on õhuke nahkjas/kilejas, vastupidav ja nahasõbralik parimaks külma ülekandmiseks kudedesse; paindlik ja elastne ning võtab oma kuju vastavalt kehakontuuridele; antimikroobne materjal ei lase mikroobidel kasvada (seened, bakterid jne); kergesti laetav läbi suure ava; õhukesed naastud hoiavad koti stabiilselt nahal; kaetava pinna suurus 25×25 cm.

Lisainformatsioon

Laius

2,5 cm, 3,8 cm, 5,0 cm