Korduma kippuvad küsimused

Vaata lehte Suuruste tabelid. Kui sa ei ole siiski suuruses kindel, siis võta meiega ühendust, et küsida täpsustust või tule kohapeale proovima. Enamus mudelite näidised on meil kohapeal olemas.

 

Jah. Meie esindus asub aadressil Mustamäe tee 60, Tallinn.
Enamus mudelite näidised on meil kohapeal olemas. Juhul kui leiate endale sobiva toote ja suuruse kohapealt, saate ostu ka koheselt sooritada.

Tavapärane toodete tarneaeg on  2-5 või 3-7 tööpäeva, sõltuvalt sellest, kas toode on Eesti laos või Euroopa põhilaos. Rohkem infot tarne kohta leiate ka meie Müügitingimuste lehelt.

Juhul kui me ei ole teile ise tarne viibimise kohta teadet saatnud ning te ei ole toodet peale tellimuse esitamist kätte saanud hiljemalt 7 tööpäeva jooksul Eestis või 14 tööpäeva jooksul  muudes riikides kuhu saatmisteenust pakume, siis palun võtke meiega ühendust.
Vahel võib tarne viibida erinevatel põhjustel: riigipühad, vigane kontaktinfo, tarneraskus meist mittesõltuvatel põhjustel, jne.

Võistkonnatellimuste puhul oleme tavapäraselt teinud lisasoodustuse, mille suurus sõltub tellimuse suurusest. Disaini ja trükiteenuse puhul sõltub hind samuti disaini keerukusest (eriti just custom made toodete puhul) ja samuti trüki kogusest.

Palun tutvuge toote tagastamise võimaluste ja tingimustega meie meie müügitingimuste lehel.

Pakume erinevaid trükilahendusi nii suurematele tellimuste kui ka üksiktellimuste jaoks.

Meie pakutavate trükiteenuste ja võimalustega saab tutvuda meie trükiteenuste lehel. Täpsema info saamiseks või pakkumise küsimiseks võtke meiega ühendust.