ALE!

DREAM K kinesioloogiline sporditeip 5cmx32m

46,20 

Sixtus DREAM K on uus kinesioloogiline teip, mis lisaks oma uuele koostisele, on täiesti unikaalse disaini ning kasutusomadustega. Elastne ja õhku läbi laskev kinesioloogiline teip, mis on valmistatud kvaliteetsest puuvillast ning varustatud mitteallergilise veekindla liimiga.

Rullis 32m

Tootekood: DREAMKBIG Kategooria: Silt:

Sixtus DREAM K on uus kinesioloogiline teip, mis lisaks oma uuele koostisele, on täiesti unikaalse disaini ning kasutusomadustega. Elastne ja õhku läbi laskev kinesioloogiline teip, mis on valmistatud kvaliteetsest puuvillast ning varustatud mitteallergilise veekindla liimiga. Mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste liikuvuse suurendamiseks. Vähendab lihasvalusid ning aitab oluliselt kaasa taastumisele. Stimuleerib lümfisüsteemi ja parandab verevarustust.

Sixtus DREAM K kinesioteip on valitud Itaalia jalgpallikoondise ametlikuks kinesioteibiks koondise meditsiinilise personali poolt. 

Mõõtmed
5cm x 32m

Kasutamine
Asetada puhtale, mitterasusele ja kuivale nahale. Parema kleepuvuse tagamiseks soovitame nahka raseerida. Teip jääb nahale kuni viieks päevaks, see ei kaota kleepuvust basseinis ega duši all. Teibi eemaldamiseks tuleb seda kergelt tõmmata, samal ajal nahale survet avaldades.

Hoiatused
Kinesioloogiline teip tuleb nahale kanda professionaali poolt (arst, füsioterapeut, terapeut, massöör jm spetsialist). Ära kasuta teipi ärritunud, punasel nahal või haava peal. Kui tekib ärritus, sügelus, põletus või nahk läheb punaseks, eemaldage teip koheselt! Dream K teibid on dermatoloogilisest testitud, kuid tundliku nahaga või liimi allergiaga inimestele soovitame kõigepealt proovida teipi (kleebi paari sentimeetrine tükk nahale).

Hoia kinesioteipi jahedas ja kuivas keskkonnas. Hoia kinesioteipi kättesaamatuna väikeste laste eest.

Tootja
Sixtus Italia Srl, Via Tourcoing, 23 59100 Prato (Italia), www.sixtus.it

Värv

Beež, Helesinine, Kollane, Must, Punane, Roosa

Sulle võib meeldida ka…