ALE!

DREAM K TRIBE kinesioloogiline sporditeip 5cmx5m

8,40 

Sixtus DREAM K TRIBE on uus kinesioloogiline teip, mis lisaks oma uuele koostisele, on täiesti unikaalse disaini ning kasutusomadustega. Elastne ja õhku läbi laskev kinesioloogiline teip, mis on valmistatud kvaliteetsest puuvillast ning varustatud mitteallergilise veekindla liimiga.

Tootekood: DREAMKTRIBE Kategooria: Silt:

Sixtus DREAM K TRIBE on uus kinesioloogiline teip, mis lisaks oma uuele koostisele, on täiesti unikaalse disaini ning kasutusomadustega. Elastne ja õhku läbi laskev kinesioloogiline teip, mis on valmistatud kvaliteetsest puuvillast ning varustatud mitteallergilise veekindla liimiga. Mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste liikuvuse suurendamiseks. Vähendab lihasvalu ning aitab oluliselt kaasa taastumisele. Stimuleerib lümfisüsteemi ja parandab verevarustust.

Sixtus DREAM K kinesioteip on valitud Eesti jalgpallikoondise ametlikuks kinesioteibiks koondise meditsiinilise personali poolt. 

Mõõtmed
5cm x 5m.

Kasutamine
Asetada puhtale, mitterasusele ja kuivale nahale. Parema kleepuvuse tagamiseks soovitame nahka korralikult puhastada või vajadusel raseerida. Keerulisemate teipimistehnikate korral soovitame kasutada meie pakutavat kinesioteibi spetsiaalset spreiliimi mis tagab veelgi tõhusama teibi püsimajäämise miteks päevaks. Teip jääb nahale kuni viieks päevaks, see ei kaota kleepuvust basseinis ega duši all. Teibi eemaldamiseks tuleb seda kergelt tõmmata, samal ajal nahale survet avaldades. Sixtus Dream K kinesioteip on varustatud allergiavaba liimiga mis tagab ohutu kasumaise erieva nahatundlikuse puhul. Meie ernevate kinesioteipimistehnikatega saate tutvuda meie kodulehel olevatel videotel.

Hoia kinesioteipi jahedas ja kuivas keskkonnas. Hoia kinesioteipi kättesaamatuna väikeste laste eest.

Tootja
Sixtus Italia Srl, Via Tourcoing, 23 59100 Prato (Italia), www.sixtus.it

Värv

Kirsipunane/Valge, Kollane/Punane, Kollane/Sinine, Must/Punane, Oranž/Valge, Punane/Valge, Roheline/Valge, Sinine/Must, Sinine/Punane, Tumesinine/Helesinine

Sulle võib meeldida ka…